Vyvineme pro vás elektronická zařízení pro nejrůznější segmenty. Od součástek pro energetiku až po průmyslová elektronická zařízení. Máme 25 let zkušeností a technologie, které jsou připravené pro výrobu v rozsahu až statisíců kusů. V portfoliu však máme i zavedení prototypů a kusovou výrobu.

Pokud budete mít zájem, zajistíme pro vás i výrobu a další služby. Pro vývoj i výrobu můžete dodat vlastní elektronické části. Vyvíjíme hardware i software pro firmy jakýchkoliv velikostí. Naše pracoviště je připravené na robotizaci na míru vašemu projektu.

Zakázkový vývoj elektroniky

Rádi s vámi probereme požadavky vývoje

Vyvíjíme pro vaši spokojenost i úspěšnost projektu

Náš vývoj je velmi flexibilní. V případě, že budete mít zájem, vám po ukončení projektu zajistíme i kompletní výrobu elektroniky, zabalení a její expedici do celého světa. Dodáme vám také dokumentaci a kompletní podklady, které můžete poskytnout svému výrobci. Vše tak, aby byl váš projekt úspěšný.

Elektronika

Proč s námi spolupracovat

  • Díky naším zkušenostem vám nabídneme nejen vývoj dle přesného zadání, ale také odborné konzultace o projektu a optimalizaci software a hardware.
  • Náš zakázkový vývoj je velmi flexibilní. Přizpůsobíme se vašim požadavkům, poradíme vám a pomůžeme vymyslet optimální řešení.
  • Dokážeme vyvinout elektroniku, kterou následně vyrobíme, případně poskytneme veškerou technickou dokumentaci pro vámi vybraného výrobce. 
  • Zajistíme kompletní nákup součástek nebo budeme pracovat s materiálem, který si dodáte.
  • Nabízíme vám 25 let našich zkušeností, znalost problematiky v různých segmentech i moderní pracoviště, které dokážeme automatizovat pro váš projekt. 

Neváhejte se na nás obrátit se svým projektem

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti