Upravit stránku
  • FrontEnd vývojář/ka (Pardubice)

    Zabýváme se vývojem webových aplikací běžících v cloudu či on-premises serverech. Jedná se především o aplikace sloužící k managementu a monitoringu produktů vyráběných skupinou Unitron Group, podnikových IT nástrojů a v neposlední řadě IoT řešení. Významná část SW je postavena na firemní platformě nazývané uCloud, která je provozována v Google cloudu. Vyvíjené aplikace typicky používají Javu, Spring a SQL jako backendové technologie a HTML5, Javascript a AngularJS na pozici frontendových. Jedná se o distribuované modulární systémy. Těžiště dalšího vývoje je plánováno v moderní a perspektivní IoT oblasti.

    Požadujeme znalost

    • Javascript
    • HTML5
    • CSS

    Výhodou znalost:

    • AngularJS (nebo obdodný framework)

    • Bootstrap

    • Sass

    • Grunt

    • SCM (SVN)

    • OOP

    Podrobnější popis pracovní pozice:

    Naše společnost hledá frontend vývojáře pro výše zmiňované projekty. Jeho úkolem a zodpovědností bude implementace a údržba frontendových částí projektů na základě specifikace a analýz. Návrh bude případně diskutován s vývojáři jádra daného projektu. Uchazeč bude pracovat v týmu s backend vývojářem. Častá bude též úzká spolupráce s dalšími frontend vývojáři. Dále se předpokládá spolupráce s test inženýrem. Náš uchazeč by měl být zběhlý v práci v HTML5, Javascriptu a CSS, jelikož frontend je  postaven na těchto základních technologiích. Hlavním implementačním frameworkem je AngularJS. Uchazeč by tedy měl mít určité zkušenosti s tímto frameworkem, případně obdobnými. Výhodou bude alespoň základní znalost buildovacího nástroje Grunt (případně obdobného), protože součástí vývoje je i tvorba build scriptů.

    Dále vyžadujeme:

    • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání odpovídající specializace
    • alespoň základní znalost angličtiny
    • invenci a cílevědomost
    • samostatnost pro individuální práci na menších projektech nebo smysl pro týmovou práci pro řešení projektů rozsáhlejších

    Nabízíme:

    • práci v rostoucí a úspěšné mezinárodní společnosti,
    • pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
    • přátelskou atmosféru vývojového centra pardubické pobočky,
    • pružnou pracovní dobu,
    • možnost práce z domova,
    • pět týdnů dovolené,
    • podporu jazykového vzdělávání (angličtina),
    • možnost služebních pobytů v zahraničí,
    • relaxační místnost jako součást pracoviště,
    • sportovní místnost (stolní tenis) jako součást pracoviště,
    • třináctou mzdu,
    • příspěvek na stravování,
    • příspěvek na dopravu do zaměstnání pro mimopardubické,
    • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění,
    • příspěvek na zdraví, sportovní a kulturní aktivity,
    • úhradu nákladů na internet.

    Místo výkonu práce

    Průmyslová 387, 530 03 Pardubice

    Kontakt

    Michaela Beránková
    e-mail: michaela.berankova@vesla.cz