Upravit stránku
  • Nově otevřená pozice : Backend vývojář

    Podrobnější popis pracovní pozice BACKEND VÝVOJÁŘ​​​​​​​

    Naše společnost hledá backend vývojáře pro výše zmiňované projekty. Jeho úkolem a zodpovědností bude implementace a údržba backendových částí projektů na základě specifikace a analýz. Návrh bude případně diskutován s vývojáři jádra daného projektu. Uchazeč bude pracovat v týmu s frontend vývojářem. Častá bude též úzká spolupráce s dalšími backend vývojáři a dále také s test inženýrem. Náš uchazeč by měl být zběhlý v práci v jazyce Java, jelikož backend je  postaven na této základní technologii. Hlavním implementačním frameworkem je Spring. Případné zkušenosti s tímto frameworkem jsou výhodou. Obdobně základní znalost buildovacího nástroje Maven je vítána, protože součástí vývoje je i tvorba build scriptů. Mimo zmíněné stěžejní technologie využíváme širší portfolio. Uchazeč má tedy možnost rozvíjet své zkušenosti a dovednosti.

    Požadujeme znalost:

    • Java,
    • OOP,
    • SQL.

    Výhodou znalost:

    • Spring,
    • návrhových vzorů,
    • Maven,
    • SCM (SVN),
    • Linux,
    • GCP,
    • reaktivní programování.

    Zabýváme se vývojem webových aplikací běžících v cloudu či on-premises serverech. Jedná se především o aplikace sloužící k managementu a monitoringu produktů vyráběných skupinou Unitron Group, podnikových IT nástrojů a v neposlední řadě IoT řešení.

    Významná část SW je postavena na firemní platformě nazývané uCloud, která je provozována v Google cloudu. Vyvíjené aplikace typicky používají Javu, Spring a SQL jako backendové technologie a HTML5, Javascript a AngularJS na pozici frontendových. Jedná se o distribuované modulární systémy.

    Těžiště dalšího vývoje je plánováno v moderní a perspektivní IoT oblasti.

    Dále vyžadujeme:

    • vysokoškolské vzdělání odpovídající specializace,
    • alespoň základní znalost angličtiny,
    • invenci a cílevědomost,
    • samostatnost pro individuální práci na menších projektech nebo smysl pro týmovou práci pro řešení projektů rozsáhlejších.

    Nabízíme:

    • práci v rostoucí a úspěšné mezinárodní společnosti,
    • pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
    • přátelskou atmosféru vývojového centra pardubické pobočky,
    • pružnou pracovní dobu,
    • možnost práce z domova,
    • podporu jazykového vzdělávání (angličtina),
    • možnost služebních pobytů v zahraničí,
    • třináctou mzdu,
    • příspěvek na stravování,
    • příspěvek na životní pojištění,
    • příspěvek na penzijní připojištění,
    • pro mimopardubické příspěvek na dopravu do zaměstnání.

    Místo výkonu:
    Vesla s.r.o.
    Průmyslová 387
    Pardubice
    530 03

    V případě zájmu, pošlete prosím životopis na email : michaela.berankova@vesla.cz