Upravit stránku
  • Procesní inženýr/ka

    Náplň práce:

    Zajišťovat technickou podporu při zavádění nových výrobků do výroby včetně komunikace a podávání zpětné vazby do vývoje. Podílení se na nastavování a monitorování klíčových indikátorů jednotlivých výrobních oddělení. Tvorba či úprava výrobních manuálů a instrukcí. Podílení se na tvorbě a optimalizaci výrobních procesů. Vytváření reportů z prvních výrobních várek. Interní analýzy nejakostí vyráběných výrobků a hledání jejich kořenových příčin.

    Požadavky:

    • VŠ, min. Bc. úroveň, elektrotechnický obor; pozice je vhodná i pro absolventy
    • Schopnost analytického myšlení
    • Orientace v oblasti elektronických součástek
    • Komunikativní znalost anglického jazyka
    • Zkušenost v elektrotechnické výrobě výhodou
    • Znalost základů programování výhodou (PLC, KUKA Robot Language)

    Nabízíme:

    • Zajímavé platové ohodnocení
    • dovoz dotovaných obědů do firmy nebo stravenky dle volby zaměstnance,
    • zdravotní dovolená navíc,
    • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění,
    • benefitní poukázky v hodnotě až 800 Kč měsíčně,
    • firemní parkoviště

    Místo výkonu práce

    Buštěhradská 223, Kladno

    Pracovní doba

    Standardně jednosměnný provoz od 6:00 do 14:35.

    Kontakt

    Ing. Dani Mawla
    e-mail: dani.mawla@vesla.cz
    tel.
    +420 733 523 217

  • Operátor/ka SMD linky - obsluha osazovacího stroje

    Požadujeme:

    • základní znalost práce na PC
    • pečlivost, zručnost
    • komunikativnost, zodpovědnost
    • ochota se učit
    • pečlivost, dodržování pracovních postupů
    • práce na 3 směny
    • nástup co nejdříve

    Náplň práce (po zaučení):

    • zapnutí a uvedení do provozu všech technologických celků SMT výroby, hlavně podavače DPS, sítotiskového stroje, osazovacího automatu, inspekčního pracoviště, reflow pájecího zařízení a pájecí vlny
    • zakládání DPS do zásobníků, manipulace se zásobníky SMT linky
    • zakládání součástek do podavačů a jejich založení do osazovacího automatu, ruční dosazování a kontrola osazených DPS
    • provádění mezioperačních a výstupních kontrol v souladu s TD a dle TP

    Další informace

    Dle aktuálních potřeb výroby a vašich schopností možnost dočasné změny náplně práce - balení výrobků, příprava součástek apod.

    Buštěhradská 223, Kladno (areál Poldi II - Dříň)

    Standardně třísměnný provoz (5 dnů v týdnu, po týdnech denní / odpolední / noční). Dle aktuální situace přechodně může dojít ke změnám na dvou- či jednosměnný provoz.

    Zaměstnanecké výhody:

    • nadstandardní příplatky za odpolední a noční směny pro pozice ve směnném provozu

    Kontakt

    Blanka Reitmayerová, blanka.reitmayerova@vesla.cz