Jsme společnost Vesla s.r.o. a pracujeme na vyvíjení a výrobě elektroniky v různých segmentech od automotive až po energetický průmysl. Navrhujeme elektroniku podle přání klienta tak, abychom mu vyšli vstříc a co nejlépe splnili jeho požadavky. Zajišťujeme nejen výrobu a vývoj, ale také skladování, logistiku a nákup součástek a materiálu. Nyní hledáme do svých řad nové kolegy, kteří nám v našich pobočkách v Kladně a Pardubicích ve vývoji a výrobě elektronických součástek pomohou.

Naše priority

Ve svých službách jsme vždy velmi flexibilní. Pokud je to technicky možné, vycházíme zákazníkům v jejich požadavcích vždy vstříc. I ke svým zaměstnancům a ve firmě jsme k sobě vzájemně upřímní a otevření. Vážíme si komunikativnosti a prostředí, ve kterém se cítíme všichni příjemně. Někteří z nás jsou u firmy už 20 let. Chceme proto do firmy přijímat hlavně takové pracovníky, kteří v sobě mají odpovědnost a poctivost k ostatním i ke své práci.

Chcete u nás pracovat? Pošlete nám životopis

Naše pobočky

Pobočka Kladno - výroba, sklad, nákup a obchod
Pobočka Kladno - výroba, sklad, nákup a obchod
Pobočka Pardubice - sídlo firmy, výzkum a vývoj

Pobočka Pardubice - sídlo firmy, výzkum a vývoj

Proč byste u nás měli chtít pracovat

 • Naší prioritou je flexibilita. Přizpůsobujeme se potřebám klientů, vymýšlíme nové cesty a nezabředáváme do stereotypu.
 • Ke svým lidem jsme slušní a vzájemně se potkáváme i mimo práci na nenucených akcích.
 • I když jsme zaměřeni na špičkovou technologii, k sobě jsme vzájemně lidští. Dokážeme pochopit potřeby svých zaměstnanců a vyjít jim vstříc zejména v situacích, kdy potřebují naši oporu.
 • Naše práce má smysl. Dodáváme zařízení do nejrůznějších segmentů. Vyrábíme součástky, které mají přesah do budoucnosti.
 • Snažíme se jít s dobou a naše technologie pro výzkum a vývoj držet ve světovém standardu. Proto budete mít pro svou práci skvělé zázemí.
Usilujeme o dlouhodobé stabilní vztahy, založené na vzájemné důvěře. Díky jedinečnému týmu, výrobnímu zařízení a přísnému dodržování standardů dosahujeme skvělých výsledků.

Pro naše zaměstnance máme:

 • sick days a týden dovolené navíc
 • školení pro udržení nebo prohloubení kvalifikace
 • pomoc a podpora při práci i v osobním životě
 • příspěvky na životní nebo penzijní pojištění
 • benefitní poukázky a stravenky

Bonusy a výhody se u nás liší podle pobočky a pozice i podle zásluh a pracovní historie.

Čeho si váží lidé, kteří pracují v naší společnosti

 • benefitů
 • příjemného rodinného prostředí
 • vstřícného kolektivu
 • zkušeností, díky kterým se mnohé naučili
 • pestré náplně práce
 • otevřené komunikace
 • možnosti školení
 • flexibility na pracovišti

Přečtěte si příběhy našich pracovníků

Zmíním důležité věci, proč jsem vlastně ve firmě příští rok již 20 let. Je to kolektiv lidí, ve kterém pracuji a dobré vztahy na pracovišti jak s nadřízenými, tak s podřízenými a pro mě důležitá volnost, flexibilita a důvěra nadřízených v rozhodování svěřených požadavků. Možnosti učit se novým věcem při zavádění do výroby – nových výrobků, výrobních postupů, automatizování procesů a dalších. Přímá komunikace s kolegy a kolegyněmi při každodenní práci. Dále jsou to možnosti různých školení prospěšných nejen pro mou práci, ale i do života, s tím spojené jednodušší řešení každodenních pracovních i osobních problémů. Neměl bych zapomenout na benefity, ve kterých firma udělala za poslední roky výrazný pokrok. V určitých fázích výroby při nedostatečné kapacitě naší firmy je to také spolupráce s kolegy z jiných firem a tím rozšířený obzor možností pro další rozvoj.
Václav ze společnosti VESLA s.r.o.
Ve firmě VESLA pracuji již 12 let, a to tvrdím, že po 5 letech se má změnit místo. Ale… mám ráda tu přátelskou atmostéru, která panuje v pardubické pobočce, spolupráci s fajn kolegy nejen v Pardubicích, ale i v Kladně. Výhodou je, že se všichni osobně známe (je nás cca 65), takže komunikace je rychlá a pružná. Oceňuji osobní přístup všech nadřízených. Zároveň je příjemné pracovat ve společnosti, které se dlouhodobě daří a prodává své výrobky, které vyvinula a vyrobila, celosvětově.
 
Michaela, asistentka a mzdová účetní společnosti VESLA s.r.o.
Do společnosti Vesla s.r.o. jsem nastoupil jako čerstvý absolvent po vysoké škole na pozici designéra vysokofrekvenčních zařízení. Náplň práce téměř na 100 % korespondovala s mým studijním oborem a během více než jedenácti let strávených v oddělení vývoje jsem pracoval na spoustě zajímavých projektů. Postupem času jsem se také začal více zajímat o výrobní aspekty svých návrhů a o jejich zdokonalování z hlediska vyrobitelnosti. V roce 2020 jsem se z vývoje přesunul na pozici technického ředitele výrobní pobočky společnosti Vesla s.r.o. v Kladně, kde mám možnost nejen dále rozvíjet své profesní zkušenosti, ale také pracovat v téměř rodinném kolektivu lidí. Naším mottem je flexibilita směrem k našim zákazníkům
Vojtěch, technický ředitel výrobní pobočky v Kladně
Mám skvělou šéfovou, která vždycky pomůže a také několik kolegů, se kterými je zábava a ráda je vidím klidně i po pracovní době.
Radka ze společnosti VESLA s.r.o.

Pošlete nám životopis a přidejte se do společnosti VESLA

 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti